Hakkımızda Tanıştığımıza Memnun Olduk!

Uzun seneler büyük ve prestijli projelerde yer almış UZMAN kadrosunun 2008 yılı itibari ile bir çatı altında toplanması ile kurulan BİLGE YAPI, Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri ile Tüm Güvenlik Sistemleri alanlarında danışmanlık, projelendirme, malzeme temini, montaj ve bakım hizmetlerini uluslararası kalitede sunan büyük bir ailedir.

Amacımız yenilenen ve değişen sektörün yeniliklerini takip ederek çalışmalarımızda kendini kanıtlamış, en son teknolojik (onaylı) ürünleri kullarak can ve mal güvenliğini en yüksek seviyede tutmak ve bu sayede Yangın Güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir.

Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş firmamız genç ve dinamik yapısı ve çözüm odaklı işleyişi ile Türkiye ve yurtdışı yangın sistemleri piyasalarında lider olmayı kendine hedef seçmiştir.

BİLGE YAPI üstlenmiş olduğu projelerde müşterisinin teknik ve ekonomik ihtiyaçlarını belirleyip, yüksek kalite de sunduğu ürün ve anahtar teslimi hizmeti ile satış öncesi ve sonrası yapmış olduğu teknik destek ile müşterisinin her an yanında olma gayesi içerisindedir.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen müşteri odaklı yönetimiyle, müşterilerin teknik ve ekonomik istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler oluşturulup anahtar teslim olarak müşteriye sunulmaktadır. Firmalara ve Kurumlara özel çözümler üretirken, mevcut yapı analiz edilip, müşteri isteğine uygun şekilde yangın sistemleri oluşturulmaktadır. Kalıcılığı ve sürekliliği ilkeleri arasına alan BİLGE YAPI TEKNOLOJİLERİ İNŞAAT TURİZM. LTD. ŞTİ., satış öncesi verdiği destek ve danışmanlık hizmetlerini, satış sonrasında da vermeye devam ederek 7 gün 24 saat müşterinin yanında yer almaktadır.

Standartlar