Hizmetlerimiz Neler Yapıyoruz

Bilge Yapı Teknolojileri yangın korunum sistemleri konusunda aşağıdaki faaliyet alanlarında hizmet vermektedir.

Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Konut, Ticari ve Endüstriyel yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Konut, Ticari ve Endüstriyel tüm yapılarda kurulması tasarlanan yangın korunum ve alarm güvenlik sistemleri uzman mühendislerimiz tarafından günümüz şartlarına ve dünya standartlarına uygun şekilde geliştirilerek yangın yönetmeliklerine (EN, NFPA, TYKY-2009, FM ) göre projelendirmektedir.

Bilge Yapı, yangın korunum sistemleri ve ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanısıra güncel stok politikası sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmektedir.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri ile Tüm Güvenlik tesisatlarının birinci kalite malzeme ve işçilik ile standartlara uygun olarak anahtar teslim uygulamasının yapılması, devreye alınması ve kullanıma hazır şekilde son kullanıcıya teslim edilmesi.

Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri ile tüm güvenlik tesisatlarının yönetmeliğe uygun şekilde tasarlanması ve sistemlerin montajı esnasında standartlara uygun şekilde uygulanmasını sağlayacak sağlayacak süpervizörlük hizmetleri; Bilge Yapı ekibi olarak alanında uzman teknik kadromuz ve mühendislerimizce verilmektedir.

Firma olarak, sistemin sadece kurulması değil gerektiği zaman faal olabilmesi için belli zaman aralıklarında yapılacak periyodik bakımlarla, olası bir yangın anında sistemin sorunsuz çalışabilmesi için geniş ve ızman kadromuz ile senelik kontratlı bakım anlaşmaları yaparak müşterilerimize periyodik bakım hizmetleri sağlamaktayız.

Devreye alınan projeleri takiben yapıların teknik ve ilgili kullanıcı kadrosuna firmamızın uzman ve deneyimli personeli tarafından profesyonel eğitim hizmeti verilmektedir.
Bilge Yapı Teknolojileri bir çok alanda çözüm ortağınız olmak için kaliteli kadrosu ile her zaman yanınızda